top of page

Курс

«Гнів і агресія у стосунках»

Під час проходження курсу ви навчитеся протистояти гніву і агресії іншої людини. Перестанете шкодити собі й іншим через власну гнівливість.

Тривалість - Місяць, 4 зустрічі онлайн. 

main anger.png

Щодо гніву та агресії до психолога приходять з двох причин: одні страждають через гнів інших, інші самі поводяться агресивно, що призводить до поганих наслідків. Я вважаю, що це боки однієї медалі. Щоб навчитися з користю і безпечно реагувати на гнів та агресію інших, треба знати, як влаштований власний гнів. А щоб якісно опрацьовувати власний гнів, треба розуміти, що відбувається з іншими, коли ви проявляєте агресію чи гніваєтеся. Окрім того, для досягнення дійсно стійкого результату та відчутних змін потрібно навчитися працювати з власними сильними емоціями. Гнів – одна з них. Але поряд з гнівом, зазвичай, є й інші почуття, що важко екологічно проживати – страх, образа, вина, безпорадність. Отже, пропоную вам курс, на якому ви навчитеся вправлятися з власними сильними переживаннями та оволодієте навичками обробки гніву та агресивної поведінки, у вас чи у інших. Адже почуття роздратування, гніву, злості, ненависті псують життя будь-якої людини. Агресивна поведінка, крики, лайки чи навіть бійки призводять до реальних проблем у стосунках або до найгірших наслідків. Ми спілкуємося з людьми щодня і буває складно зберігати холоднокровність, коли інша людина неправа. Гнів та агресія згубно впливають на наші стосунки з найближчими, коханими людьми, з родичами, з друзями, з колегами, з сусідами. Через гнів та агресію ми ризикуємо своєю безпекою. Вони створюють навколо нас такий світ, в якому ми почуваємося все гірше й гірше. Сильні негативні емоції складно опрацьовувати, але, якщо хочете довгострокових та щасливих стосунків, важливо навчитися це робити. Часто у відповідь на зовнішні подразники ми реагуємо автоматично і лише потім помічаємо, що зробили, що накоїли. Іноді здається, що з цим нічого не можна вдіяти. Просто стримуватися, ігнорувати власні почуття або навідмаш, безконтрольно їх проявляти – не кращі варіанти. Набагато вигідніше і перспективніше навчитися вміло проживати сильні почуття й використовувати їхню силу. І робити це так, щоб не шкодило ні вам, ні вашим стосункам з людьми. Саме цього ви навчитеся на курсі.

sadnnes.png

Для кого цей курс?

Ось, що болить людям,

які приходять на цей курс:

Для кого буде корисним?

Пари та сімейні

Ви зрозумієте дійсні причини агресивних проявів. Знайдете варіанти так висловлювати та проживати роздратування та гнів, щоб це не руйнувало ні стосунки, ні вас.

couple.png

Батьки

Ви навчитеся отримувати те, що потрібно для виховання без того, щоб застосовувати агресію. Зрозумієте потреби свої і потреби дітей і навчитеся знаходити спосіб спілкування, що залишає вас близькими один до одного.

famaly.png

Керівники

Ви навчитеся опановувати своє невдоволення і перетворювати його у такі дії, що дійсно спрямовані на вирішення проблем, підтверджують ваш авторитет та закріплюють стосунки з підлеглими.

boss.png

Ті, хто працює з людьми

Не тільки лікарі, психологи, педагоги, та соціальні працівники, а всі, хто так чи інакше мають робочі стосунки з іншими людьми. Курс допоможе вам проходити стресові ситуації так, щоб не страждати від власної дратівливості та не зриватися ні на інших, ні на собі.  

profesions.png

Запальні люди

Якщо ви усвідомлюєте, що ваші спалахи гніву відбуваються частіше, ніж треба, а ваші слова та дії занадто агресивні, ви зможете зрозуміти, що саме змушує вас реагувати таким чином, чому не вдається стриматися, які внутрішні та зовнішні задачі ви намагаєтеся вирішити. Ви навчитеся реагувати на ситуації у більш відповідний та безпечніший спосіб.

engry man.png

Вразливі люди

Якщо ви погано переносите агресію та гнів інших, ніяковієте перед ними, ціпенієте чи тікаєте, коли цього робити не потрібно або навпаки - вибухаєте та губите контроль над собою, ви підберете для себе та потренуєте інші внутрішні та зовнішні можливості виходу із складних ситуацій.

ilustracia-vrazluvoi-ludyny.png
results.png

Результати

Ось, яких цілей люди досягають на курсі:

фотографія психолога Ярослава Загреби

Гнів, що працює на вас

Моя мета – подбати про вас і зробити все можливе, щоб ви досягли бажаного.

Я вірю і знаю з практики, що реакції на сильні емоції можна змінювати, що можна діяти ефективніше, і водночас приємніше. І що це покращує і власний стан, і стосунки з людьми, і якість життя в цілому.

 Я бачив багато разів, як люди змінюються. Та і сам колись був досить запальним і робив агресивні речі. Зараз мені більше подобається, як використовую свої внутрішні сили.

Окрім особистого щастя, вміння опрацьовувати гнів та агресію, наразі дуже важливо для особистої безпеки та нашого суспільства в цілому.

Загалом, а особливо в цей час, важливо навчитися правильно проживати та використовувати сильні переживання, зокрема гнів, злість, образу. Щоб вони не наробили біди ні через вчинки, ні через руйнівний вплив на організм та психіку.

Прочитати про мене, як психолога та психотерапевта, можна на тут.

Додаткові переваги цього курсу

Його особисто веде автор і досвідчений психолог.

В групі не більше 12 учасників, що дає змогу кожному повноцінно отримати увагу і час психолога.

Методика дозволяє пропрацювати глибокі психологічні труднощі, щоб почати вирішувати проблеми системно, із запасом міцності.

Ніяких домашніх прослуховувань записаних "мертвих" матеріалів – все подається наживо онлайн. Розбираємося разом. Це дозволяє краще і спокійніше засвоїти матеріал, швидко отримати відповіді на питання, що виникають.

Проводжу роботу за відпрацьованою цілісною методикою.

Це дозволяє крок за кроком здобувати необхідні внутрішні умови та навички, що допомагають будувати щасливі стосунки.

Що відбувається на заняттях

Зустрічі

На вас чекають 4 онлайн-зустрічі раз на тиждень по 2 години.

Окрім того, є домашні завдання – якщо їх регулярно робити, то справа піде ще краще. Адже щоб засвоїти нові навички необхідна практика.

За цей час ми проходимо базову теорію і головне – робимо вправи, опановуємо багато ефективних навичок, потрібних для опрацювання емоцій гніву та агресивної поведінки.

Якщо у вас будуть питання щодо вправ чи інші щодо роботи на курсі, ви завжди можете написати мені в особисті.

meetings.png

Перший тиждень

Якщо ви тут, значить ви вже не хочете терпіти в своєму житті ані гнів за агресією, ані їхні наслідки. Але одного бажання змін мало, щоб їх досягти. Звичайно, потрібні дії. Але перед тим слід правильно поставити ціль та проміжні її етапи. А для цього також треба краще зрозуміти суть проблеми.
На цій зустрічі ви:

  • Проясните для себе суть саме вашої проблеми щодо гніву та агресії.

  • Сформулюєте ваш образ бажаного результату роботи над цією проблемою.

  • Розмітите ваш особистий покроковий трек до цього результату.

  • За допомогою спеціальної вправи активуєте початок змін вже зараз.

Це дасть вам розуміння того, яким шляхом рухатися далі, можливість врівноваженого планування подальшої роботи над опануванням гнів та агресії.
 

Група

Ваша група буде сталою за складом людей. Ми починаємо разом і разом закінчуємо. У цьому курсі використовуються елементи психотерапевтичної групової роботи, які дозволяють посилити ефект при роботі з індивідуальним запитом.

При цьому вам не потрібно робити щось додаткове. Достатньо бути у групі, виконувати вправи, спілкуватися за вашим бажанням. Все відбувається спокійно, природним чином. А я слідкую за тим, щоб простір був безпечним, панували взаємоповага, розуміння та підтримка одне одного.


Кількість людей у групі така, щоб забезпечити різноманітність, але щоб і залишалася можливість спілкування між собою та з ведучим.

online-group.png

Якщо ви відчуваєте потребу в особистому обговоренні або конфіденційній пораді, ви можете записатися на індивідуальну або парну консультацію.

Цей курс вам точно не підходить, якщо:

Ваша мета – навчитися управляти іншою людиною, освоїти різни навички маніпулювання.

Ви перебуваєте у стосунках, де є насилля та жорстокість.

Якщо ви не почуваєтесь у безпеці поряд з близькою людиною,

я раджу негайно звернутися за допомогою до спеціалістів індивідуально.

Тарифи

На курсі є 3 тарифи (і можливість оплачувати частинами протягом місяця).

•    4 зустрічі онлайн по 2 години щотижня.
•    Матеріали для домашньої практики.
•    Письмові відповіді на питання протягом 4 тижнів навчання.
•    Доступ до відеозаписів протягом 3 місяців з початку занять.
•    Знижка 25% на всі інші послуги психолога: консультації, курси, практикуми – для себе чи для інших.
•    Можливість забронювати одну індивідуальну консультацію протягом курсу (зі знижкою 25%)

Вартість – 7600 грн

psyholog-yaroslav-zagreba

Подати заявку на курс «Гнів та агерсія у стосунках»

Якщо у вас залишилися питання або ви бажаєте отримати додаткову інформацію, не соромтеся, пишіть мені.

Про курс «Гнів та агресія у стосунках» часто запитують:

Чим цей курс відрізняється від інших?

декоративна стрілка
декоративна стрілка

Веде його особисто автор і досвідчений психолог.


В групі не більше 12 учасників, що дає змогу кожному повноцінно отримати увагу і час психолога.
Ніяких домашніх прослуховувань записаних матеріалів, заради економії часу психолога – все подається наживо онлайн. Розбираємося разом. Це дозволяє краще і спокійніше засвоїти матеріал, швидко отримати відповіді на питання, що виникають.


Робота проводиться за відпрацьованою цілісною методикою. Це дозволяє крок за кроком здобувати необхідні внутрішні умови та навички, що допомагають будувати щасливі стосунки.


Методика дозволяє пропрацювати глибокі психологічні труднощі, щоб почати працювати із проблемами системно, із запасом міцності. 

Курсу для покращення роботи з гнівом та агресією достатньо чи треба потім все одно йти у індивідуальну терапію?

декоративна стрілка
декоративна стрілка

Курс допоможе зрозуміти системні помилки, коли з’являються гнів та агресія. Часто цього достатньо, щоб отримати зміни на краще та свідомо використовувати інструменти, що дає курс. Ви отримаєте бачення, як краще рухатися самостійно далі. Іноді у таке бачення входить необхідність індивідуальної чи парної психотерапії.

Скільки часу мені потрібно буде витрачати на курс?

декоративна стрілка
декоративна стрілка

Безпосередньо заняття йдуть 2 години на тиждень.
Окрім того, я пропоную вправи для практики між заняттями.
Деякі з них можна виконати за пів години. Інші потребуватимуть більше часу - залежить від ваших можливостей. 

Чи є програми відтермінування оплати?

декоративна стрілка
декоративна стрілка

Так.

Ви можете сплачувати за курс протягом перших 3-х тижнів рівними частинами.

Чи буде користь, якщо пройти без партнера?

декоративна стрілка
декоративна стрілка

Так. Те, що відбувається з вами, впливає на інших.

На курсі ви навчитеся бачити та визнавати свої потреби, дбати про особисті кордони, вміти доносити свою точку зору без провокування конфліктів. Коли ви почнете почуватися краще, впевнено, це почне впливати й на самопочуття та поведінку іншої людини.

 

Окрім того, ви краще зрозумієте, що потрібно вам обом і якими шляхами цього можна досягти.

Що краще: курс чи терапія з психологом на індивідуальних сесіях?

декоративна стрілка
декоративна стрілка

Курс - це особлива й інтенсивна робота над змінами проживання ситуацій, де з’являються гнів та агресія. Це дає суттєві покращення. Я рекомендую проходити курс, коли немає можливості пройти індивідуальну чи парну терапію або такі види не принесли результатів - тоді курс дасть свіжий погляд та оновлення можливостей до змін. 

Чи зможу я брати участь в курсі анонімно, щоб інші учасники не бачили і не знали мої проблеми?

декоративна стрілка
декоративна стрілка

Наші групи невеликі і робота в них організована так, щоб ви були в безпеці і могли якісно попрацювати над своєю проблемою. Ми не викладаємо записи зустрічей, не виносимо особисту інформацію з занять, не критикуємо та не оцінюємо. Це потрібно, щоб учасники могли вільно, наскільки цього хочеться, говорити про свої труднощі. При цьому ми спілкуємося один з одним. Що, звичайно, можна робити лише з увімкненою камерою, це є також проявом поваги одне до одного.

Якщо вам це зручно, ви можете назватися іншим ім’ям, але залишитися у просторі спілкування з відкритим обличчям.

Якщо вам незручно при інших ділитися вашими проблемами, можливо, краще обрати  індивідуальну чи групову терапію. 

Чи буде допомога між заняттями?

декоративна стрілка
декоративна стрілка

Так.

Ви можете писати мені будь-які питання за темою курсу та вашої роботи у ньому протягом всього часу, поки триває курс.

Чи зможу я отримати підтримку в індивідуальному порядку, якщо у мене виникнуть якісь труднощі чи питання в процесі проходження курсу?

декоративна стрілка
декоративна стрілка

Так, звичайно.

Курс передбачає додаткову індивідуальну консультацію. Також є тарифи з більшою кількістю індивідуальних сеансів. Окрім того, ви, як учасник курсу, можете замовити консультацію зі знижкою у 25%.

bottom of page