top of page

Кризовий рік та психологічне спостереження

Важкий рік. Скільки мужності та людяності він виявив у людях. Про це неодноразово напишуть, і ви самі про це знаєте і, певен, бачили багато прикладів. Я хочу про інше.Я, як психолог, став свідком великої кількості особистих проблем та складнощів. Через різкі зміни способу життя, розлуки, іноді, дійсно, фатальних подій у долі людини, її сім'ї, близьких. Через це в людях відбувалися психологічні внутрішні розлами, почуття розпачу та відчуженості, самотності, страху та непотрібності, безпорадності та розгубленості. Але не лише зовнішні трагічні події та необхідність реагувати на них так впливали на людей. Розривалося все, що тонко. Все, що ігнорувалося, замітало під килимок. Все, що не мало прямого живого зв'язку в житті людини.


І як психолог, і по-людськи, я від щирого серця, бажаю вам відтепер і завжди жити і вирощувати ваші зв'язки. Зв'язок із собою, зі своїм серцем. З вашою мудрістю та чесністю перед життям. З тим, що ви по-справжньому цінуєте у житті, з вашими щирими бажаннями та сподіваннями. З дбайливим і, водночас, вимогливим, без потурань безглуздям, із самого серця любові до вас, ставленням до себе. До того, щоб відбутися в цьому житті, як людина - повною мірою, за великим своїм особистим рахунком, виконати ваше заповітне призначення. Бажаю вам щодня живити та ростити зв'язок з вашими близькими людьми, рідними, давно знайомими та новими душами у вашому житті – без каверзи, маніпуляцій, хитрощів та провисань. Безпосередньо. Відкрито та взаємно.


Зміцнюйте зв'язок із повнотою вашого життя з усім, що для вас важливо. І тоді будь-яка подія для вас матиме ваш особистий зміст і те значення, які ви і тільки ви вирішите як і яким візерунком вплітати в полотно вашої долі.

Comments


bottom of page