top of page

Клуб

«Майстерня саморозвитку
психолога»

Простір для людей, які хочуть

розвиватися як психологи

та психотерапевти.

Майстерня 1.png

Клуб буде корисним для вас, якщо ви

Вчитеся на психолога і дбаєте про розвиток практичних навичок.

Закінчили навчання на психолога і хочете набути досвіду.

Почали навчатися на психотерапевта і шукаєте можливість натренувати навички консультанта.

Повертаєтеся у професію після перерви і потребуєте оновити знання та повернути впевненість.

Зустрічі клубу

Процесуальна робота: майстерність терапевтичного діалогу, тренувальні консультації, розвиток навичок психотерапевта та психолога – якісна емпатія, вміння прояснювати проблему, встановлення міцного альянсу, вміння витримувати важкі переживання клієнта і власні та багато інших навичок спеціальних (hard skills), загальних професійних (soft skills) та глибоко особистих (meta skills).

Онлайн
Кожен тиждень по 1,5 години
Перший тиждень
Другий тиждень

Техніки психологічної та психотерапевтичної роботи. Кожна зустріч – одна техніка, вправи додому для її засвоєння, обговорення та рішення питань застосування техніки.

Окрім того, в клубі є такі формати зустрічей

Інтервізії

Формат зустрічей учасників клубу без ведучого. У ролі ведучого виступає сама група. Завдяки цьому складається вільний простір для комунікації спеціалістів. Я вірю, що спілкування людей, зацікавлених у професії, саме без керівника чи модератора, сприяє зростанню власної професійної позиції. Учасники клубу можуть ініціювати та бути присутніми на будь якій кількості інтервізій. Зустрічі-репетиції Якщо вам потрібно відпрацювати психологічну техніку. Можливо, ви винайшли свій варіант відомої техніки чи створили нову і вам потрібно дослідити вашу знахідку, протестити її. Або якщо вам треба провести дослідження, інтерв’ю для навчання чи наукової роботи – можна запросити учасників клубу до цієї справи. Онлайн-читальня Формат, у якому будуть читання та розбір важливих та корисних наукових текстів авторитетних авторів у галузі психологічного консультування та психотерапії. Даний формат дозволяє звернути увагу на важливі наукові роботи та освоїти їх, глибше зрозуміти. Ви зможете розширити професійну ерудицію, поміркувати над питаннями з різних точок зору разом із колегами. Крім того, зустрічі допоможуть вам розвивати власне критичне мислення, покращувати здатність формулювати проблему та бачити її нюанси, фокусуватись. І звичайно, чути аргументи іншої людини та сприймати її думку. Іншими словами, учасники удосконалюватимуться в дуже важливих вміннях для консультантів та психотерапевтів.

Зустрічі-репетиції

Якщо вам потрібно відпрацювати психологічну техніку. Можливо, ви винайшли свій варіант відомої техніки чи створили нову і вам потрібно дослідити вашу знахідку, протестити її. Або якщо вам треба провести дослідження, інтерв’ю для навчання чи наукової роботи – можна запросити учасників клубу до цієї справи.

Онлайн-читальня

Формат, у якому будуть читання та розбір важливих та корисних наукових текстів авторитетних авторів у галузі психологічного консультування та психотерапії. Такий формат дозволяє звернути увагу на важливі наукові роботи та освоїти їх, глибше зрозуміти. Ви зможете розширити професійну ерудицію, поміркувати над питаннями з різних точок зору разом із колегами. Крім того, зустрічі допоможуть вам розвивати власне критичне мислення, покращувати здатність формулювати проблему та бачити її нюанси, фокусуватись. І звичайно, чути аргументи іншої людини та сприймати її думку. Іншими словами, учасники удосконалюватимуться в дуже важливих вміннях для консультантів та психотерапевтів.

Зустрічі записуються, записи доступні всім, хто є учасником клубу на поточний момент.

Пропозиції та знижки

Учасники цього клубу можуть замовити зі знижкою 25% наступні послуги

знижки.png
coryst-vid-cursu.png

Користь від клубу

Ось які професійні навички ви зможете отримати після проходження практики у клубі "Майстерня саморозвитку психолога"

Умови вступу до клубу

Запрошуються дипломовані психологи та студенти психологічних спеціальностей, психотерапевти-початківці, які вже закінчили курс підвищення кваліфікації чи ще навчаються.
Участь у клубі буде корисна усім, хто планує працювати за спеціальністю, незалежно від психотерапевтичного напрямку.

Мінімальний строк участі у клубі - 2 місяці (9 занять)

Вартість 1800 грн/місяць.

При оплаті відразу 3-х місяців і більше – 1600 грн/місяць.

psyholog-yaroslav-zagreba

Подати заявку на вступ до клубу «Майстерня саморозвитку психолога»

Якщо у вас залишилися питання або ви бажаєте отримати додаткову інформацію, не соромтеся, пишіть мені.

bottom of page